Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0