Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.0