Movies
Ratings
84
Black Hawk DownRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
My WayRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0