Movies
Ratings
527
ZombielandRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 1.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 1.5