Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5