Movies
Ratings
347
The HangoverRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.0
You're NextRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
BeanRated ★ 4.0