Movies
Ratings
169
Jenny, JunoRated ★ 2.5
Cyborg SheRated ★ 0.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5