Movies
Ratings
46
No MercyRated ★ 2.0
Fruitvale StationRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.0