Movies
Ratings
121
Deep ImpactRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0