Movies
Ratings
268
MoonRated ★ 4.5
The 6th DayRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
SurvivorRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
500 MPH StormRated ★ 2.5
AutomataRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0