Titles you rated
New WorldRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0