Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0