Titles you rated
Life of PiRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0