Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5