Movies
Ratings
50
The Social NetworkRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 1.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 1.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
StepmomRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0