Movies
Ratings
172
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
FlippedRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.0