Titles you rated
Rock of AgesRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
- Romeo and JulietRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.0