Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5