Titles you rated
HerRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0