Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0