Movies
Ratings
620
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
BURN·ERated ★ 4.5
Get a Horse!Rated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 4.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.5
AlmaRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 0.5