Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 1.0
Love On-AirRated ★ 5.0