Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0