Movies
Ratings
412
The NotebookRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Thunder and the House of MagicRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Taxi 3Rated ★ 4.0
Never Ending StoryRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Taipei ExchangesRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0