Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
The BFGRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5