Movies
Ratings
32
WhiplashRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0