Movies
Ratings
760
The FallRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0