Movies
Ratings
51
I Am SamRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5