Titles you rated
MoonlightRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
My Week with MarilynRated ★ 3.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
PiperRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.5