Movies
Ratings
110
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.5- Addicted & HeroinRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Special LadyRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0