Movies
Ratings
188
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0