Movies
Ratings
74
The Invention of LyingRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0