Titles you rated
The IslandRated ★ 5.0
GatchamanRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0