Movies
Ratings
1947
UsRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Welcome to CollinwoodRated ★ 3.0
Maid in ManhattanRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
RampageRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5