Titles you rated
The Great BattleRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
RampageRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
SpectralRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5