Movies
Ratings
76
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0