Movies
Ratings
24
HugoRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0