Titles you rated
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
The StingRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0