Movies
Ratings
1408
A Widow's GameRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 4.0
Keeping Up with the JonesesRated ★ 3.0
Emily the CriminalRated ★ 3.0
Game NightRated ★ 2.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 0.5
The Pope's ExorcistRated ★ 3.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
CasinoRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.0