Movies
Ratings
260
Tricky BrainsRated ★ 2.0
The FanRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Snake EyesRated ★ 4.0
HighlanderRated ★ 4.0
The NaturalRated ★ 1.0
Justice, My Foot!Rated ★ 1.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
End of WatchRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 1.0
Hail the JudgeRated ★ 1.0