Movies
Ratings
84
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0