Movies
Ratings
356
BigRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
A Single SparkRated ★ 3.0
Fight Back to SchoolRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0