Movies
Ratings
85
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0