Titles you rated
HerRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
The ScentRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0