Movies
Ratings
51
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 0.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5