Titles you rated
WALL-ERated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0