Movies
Ratings
70
Lust, CautionRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 5.0