Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0