Titles you rated
AmélieRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Last NightRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 2.5
Fat GirlRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0