Titles you rated
Fast FiveRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
UndisputedRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5- My Father Is HeroRated ★ 4.0
Fight Back to SchoolRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0